Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Yalova Chat Odaları

Yalova Chat Odaları

Yalova Chat Odaları Sohbet Kanalı

Günümüzde en çok tercih edilen arkadaşlık odaları ile tanışın Yalova Chat Odaları ortamımız ücretsiz sohbet imkânı sunmamaktadır.

Her insanın en temek ihtiyacı olan iletişim yani sohbet etmektir. Bir arkadaşla yahut kardeş, yabancı bir insanla iletişim kurmaktır. Chat odaları sizlerin kolay bir şekilde insanlarla tanışmanızı sağlıyor. Mobil sohbet imkânı ile her an her yerden sohbet etmek için bu platforma giriş yapabilirsiniz.

Coğrafyası: Yalova Türkiye’ nin kuzeybatısında, Marmara Bölgesi’ nin güneydoğu kesiminde yer almaktadır. İlin kuzeyinde ve batısında Marmara Denizi, doğusunda Kocaeli, güneyinde Bursa ve Gemlik körfezi yer almaktadır.

Yalova doğu kıyılarındaki düzlükler dışında, dağlık bir araziye sahiptir. Yalova bölgesi, bölgenin güneyi, batıdan doğuya doğru İzmit, Sapanca arasında Kocaeli sıradağları ile birleşen samanlı dağları ile kaplanmış durumdadır.

Yalova Arkadaşlık Sitesi


Şu Konular ilginizi çekebilir :Yalova arkadaşlık sitesi sizlerin açıldı. Burada kendinize uygun bir arkadaş bulabilirsiniz. İlin bitki örtüsünü makiler ve ormanlar oluşturmaktadır. Güneydeki dik yamaçlar tümüyle gür bir orman örtüsü ile kaplıdır. İklimi: Yalova ili iklimi Akdeniz ve Karedeniz iklimleri arasında bir geçiş niteliği taşır. Kimi dönemlerde karasal iklim özelliklerini yansıtan Yalova’ da yazlar sıcak ve kurak kışlar ılık ve bol yağışlıdır.

Tarihçesi: Yalova’ nın tarihi M.Ö. 3000 buluntuları ile Prehistorik döneme dayanmaktadır. M.Ö. 700 yıllarında Kimmer istilası ve daha sonra Bithynia etkisi görülür. Bithynia M.Ö. 74 yılında vasiyet yoluyla Roma’ ya bağlanır. Daha sonra yörede Bizans etkisi görülür. Bizans hâkimiyetinden sonra Osmanlı dönemi başlar. İstanbul’ bağlı ilçe iken 1995 yılında il olmuştur.

Yalova Chat Ortamı

Ne Alınır: Yörede halı dokumacılığı özellikle Sugören köyünde oldukça önemli bir geçim kaynağıdır. Bu yüzden oldukça yaygın bir el sanatı olup burada dokunan ipek halılar İstanbul’ da ve Avrupa’ da bir çok alıcı bulmaktadır. Eskiden Yalova’ da yaygın olan semercilik de yok olmak üzeredir. Ayrıca ilde göğsü çam ağacından, gövdesi ıhlamur ağacından elde edilen “gumuz” denilen çalgı aleti bulunmaktadır.

Yalova Mobil Sohbet Siteleri

Yalova mobil sohbet siteleri adresimize hemen giriş yap. Kaliteli sohbet ortamımız ile sende yüzlerce yeni üye ile tanışma fırsatını yakala. Seviyeli sohbet siteleri adresimiz bir sohbet sayfasıdır. Karayolu: Yalova İli İstanbul-Kocaeli-Bursa İlleri arasında karayolu bağlantısıyla üçgenin kesişme noktasındadır. Yalova Terminali İl merkezindedir. Otogar Tel: (+90-226) 814 45 77 – 812 56 66

Denizyolu: Yalova’ dan İstanbul Yenikapı, Kabataş, Bostancı ve Kartal iskeleleriyle karşılıklı ekspres ve deniz otobüsü bağlantılı olup, Topçular-Eskihisar arasında arabalı vapur seferleri yapılmaktadır. Deniz Otobüsleri: (+90-226) 812 04 99 Deniz İşletmeleri: (+90-226) 362 04 44 Arabalı Deniz Otobüsleri:

Yalova Chat Odaları

Yalova Chat Odaları

Admin 757
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı