Ferdi Tayfur Gizli Sevda Sözleri


Ferdi Tayfur Gizli Sevda Sözleri

Ferdi Tayfur Gizli Sevda Sözleri

– Kaliteli sohbet sitesi sizler için açılmıştır en iyi şekilde chat yap

Merhaba bugün nostaji bir şarkı ile devam etmek istedim, sizlere Ferdi Tayfur  yazmak istedim, hepimizin bildiği bir şarkı 2020 Yılındayız hala dinliyenler var ise, lütfen Yorum yapsınlar, Bedava Sohbet Odaları Sitesine giriş yaparak sizlerde yayıncı arkadaşlarımızdan istek istiye bilirsiniz.

Ferdi Tayfur Gizli Sevda


Her gün Seni görüpte dokunanamak Saçlarını ellerimle okşuyamamak sevap istemem artık günahsa günah! Sustu dudaklarım hep yürekte feryat bir gelsen sarılsan seviyorum desen, ölürdüm sevinçten kollarında ben, inanmam inanmam duyduklarıma uzaksın tuzak sın yasaksın bana ! Korkma Söylemem adını kimselere duyurmam sen bile bilmeyeceklsin, ömrün boyunca sadece bu şarkıyla söylenicek dillerde bu gizli sevda, Adın iki hece dudaklarımda mühürleneyim gözlerim gece yüreğimde çakar şimşeklerin sanki bilmece çözmeye cesaret edememki. deli bu sevda,,

Korkma Söylemem Adını kimselere duyurmam..
Sen bile bilmeyeceksin Ömrün boyunca
Sadece Bu Şarkı Söylenicek Dillerde
Bu gizli Sevda..
Bu gizli Sevda..

Her gün seni görüpte dokunamamak saçlarını ellerimle okşuyamaak sevap istemem artık günahsa günah, sustu dudaklarım hep yürekte feryat bir gelsen sarılsan seviyorum desen, ölürdüm sevinçten kollarında ben inanmam inanmam duyduklarıma uzaksın tuzaksın yasaksın bana..

Ferdi Tayfur Gizli Sevda Sözleri

Ferdi Tayfur Gizli Sevda Sözleri


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 31 Ocak 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 272 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler