Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Iğdır Chat Odaları

Iğdır Chat Odaları

Iğdır Chat Odaları Sohbet Ortamı

Iğdır için hazırlanan en kaliteli sohbet odaları sizleri bekliyor. Iğdır Chat Odaları kesintisiz Chat yapmanın yeni adresidir.

Günümüzde insanların çekinken ve utangaç olmaları sohbet edecek birilerini bulmaları zor olmaktadır. Belki de kişi utangaç olduğu için sohbet etmeye çekinmektedir. Tüm bu sıkıntılardan rahatça kurtulabilirsiniz. Kaliteli sohbet siteleri adresimiz ile hızlı ve kolay sohbet etmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

İnsanların temel ihtiyacı yani olmazsa olmazı olan birileriyle sohbet etmektir. Bu karşı cinste olabilir hemcinsinde olabilir. Bu ortam da yaş sınırı yoktur erkek bayan fark etmeden sohbet edilmektedir. Bayan arkadaş arayanlar bay arkadaş arayanlar için biçilmiş kaftan bir sohbet odası.

Coğrafyası: Kuzey ve kuzeydoğu sınırını Aras Nehri ve nehir yatağı boyunca Ermenistan sınırı teşkil eder. Doğu ve güneydoğusundan Nahçıvan Muhtar Cumhuriyeti ve İran, güneyinde Ağrı ili, batı ve kuzeybatıda Kars ili yer almaktadır.

Iğdır Chat Sitesi


Şu Konular ilginizi çekebilir :Iğdır yüksek platolar ve dağlık kesimlerin geniş yer kapladığı bir bölgededir. Dil Ovası Türkiye’ nin en uç noktasıdır. Bölgenin güneyinde batı doğu doğrultusunda uzanan Orta Toroslar ve Manzar Dağlarıyla başlayıp, Karasu, Aras Dağlarıyla devam eden dağlık kesim sırasıyla batıdan doğuya doğru Durak Dağı (2811 metre), Zor Dağı (3196 m), Pamuk Dağı (2639 m), Büyük Ağrı Dağı (5165 m), Küçük Ağrı Dağı (3986 m) dır. Türkiye’ nin en yüksek dağı olan Büyük Ağrı Dağı, İran ile sınır teşkil etmektedir.

İklimi: Iğdır’ da coğrafî konumundan dolayı karasal bir iklim hüküm sürmektedir. Sıcaklık bölge ortalamasından daha yüksektir çok az yağmur almaktadır.

Tarihçesi: Bölgeye M.Ö. 4000 tarihinde Hurriler yerleşmiş daha sonra farklı medeniyetlere sahne olmuştur. Günümüze kadar Urartular, Sakalar, Sasaniler, Bizanslar, Selçuklular, Moğollar, Oğuzlar, Karakoyunlular ve Osmanlı İmparatorluğu’ nun egemenliğine girmiştir.

Ne Yenir: Bozbaş isimli kuzu inciğinden yapılan yemeği meşhurdur.

Iğdır Chat Sohbet Odaları

Karayolu: Çevre il, ilçe ve komşu ülkeler ile bağlantısı sadece karayoluyla sağlanmaktadır.

Havayolu: Uçakla Kars Havaalanına oradan da Iğdır’ a karayoluyla ulaşılır

Türkiye’nin en kaliteli chat platformu olan sohbet kanalı chat sayfamıza sende gel. Durma sohbet et chat yap bay bayan arkadaş bul. Eğlenceli zaman geçirmek için sende burada ücretsiz giriş yapabilirsin. Chat siteleri insanların bir araya geldiği tanışıp muhabbet ettiği bir adrestir. Hasret.gen.tr sohbet etmenin en güzel halidir.

Iğdır Chat Odaları

Iğdır Chat Odaları

Admin 575
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı