Küfürlü Chat Hastalığı


Küfürlü Chat Hastalığı

Küfürlü Chat Yapmak Hastalıklı Bir Ruh Halinin Ürünüdür

Küfürlü chat dilini kullanan bir çok densiz ve dengesiz insanlara mutlaka denk gelmişsinizdir. Bu tür insanlar sohbet siteleri arasında dolaşır durur. Kalbindeki ve ruhundaki pislikleri küfür ederek atmaya çalışırlar. Küfür onlar için bir kurtuluş yolu gibi görünür. Bu insanlar nasıl olsa beni kimse görmüyor, bana ulaşamazlar düşüncesinin verdiği rahatlıkla hareketlerine devam ederler. Hasret.Gen.Tr sitemiz, temiz chat, temiz insan ilkesiyle kurulmuş güzide bir mekandır. Sevgili küfürbaz kardeşim eğer ağzına sahip olamayacaksan gelme. Git nerede rahat ediyorsan orada dur. Diğer insanların rahatını ve huzurunu kaçırmaya hiç hakkın yok. Zaten küfürlü chat dilini kullanan insanlar derhal sitemizden uzaklaştırılmaktadır.

Küfürlü Chat Yapan İnsan Profili

Sevgili kardeşlerim; bildiğiniz üzere tüm insanlar tertemiz İslam Dini fıtratı üzerine doğar. Yani doğuştan hiç kimse küfürbaz olarak doğmamıştır. Anne babadan gördüğü davranışlar, şiddet ve küfürlü sözlerin kullanılması, çevrenin bozuk olması gibi faktörler kişinin gelişiminde doğrudan etkili olacaktır. İnsan olma vasıflarına ulaşamayan kişilerin her üç lafından birisi mutlaka küfür olacaktır. Maalesef üzülerek söylüyorum, yeterli aile terbiyesi almamış, sağda solda bir serseri gibi yetişmiş insanlar oldukça çoğalmıştır.

Küfürbaz İnsanlar Her Yerde Karşınıza Çıkabilir

Bu küfürbazlar size her yerden ulaşabilirler. Bana mail yoluyla ulaşanlardan örnekler vereyim, bazıları selam verir hal hatır sorardı. Bazıları yine nezaketle selam verir ve eleştirilerini sıralardı. Son grup bazı insanlar ne selam verir, ne de yaşımıza saygı gösterme nezaketinde bulunurlardı. Sürekli küfürlü bir dil kullanırlardı. Bir kişinin ne mal olduğu yaptığı sohbetlerden ve davranışlarından zaten belli olur.

Anne babalara sesleniyorum. Evlatlarınızı başı boş bırakmayın, sokağa çıkarken nereye gideceğini, kaçta gideceğini sorun ve teyit edin. Özellikle kız çocuklarına dikkat edin. Tehlikeli chat sitelerine girip buralarda yurt yuva tutmuş kurtların hedefi haline gelmesinler. Onları himayeniz altına alın. Bir kız çocuğunun pavyon kadını gibi davranması, veya değişik pozlar vermesini önleyin. Sosyal medyayı basını takip ediyorsunuz, evlatlarımızın başlarına ne haller geliyor. Bir çoğu öldürülüyor ve bizim de yüreğimiz yanıyor.


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 20 Nisan 2020

Kategori: Chat

Görüntüleme: 255 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler