Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

İngilizce Sohbet

İngilizce Sohbet

İngilizce Sohbet ve Chat Kanalları

İngilizce sohbet ve #English kanalımızda ingilizce pratikleri yapabilirsiniz. Çünkü günümüzde ingilizce global bir dil haline gelerek hala popüleritesini korumaktadır. Bir işe girerken mutlaka ingilizce bilip bilmediğiniz sorulmaktadır. Sizler de yabancı dil konusunda kendinizi geliştirmek için sitemizin olanaklarından faydalanabilirsiniz. Fakat maalesef ülkemizde yeterli seviyede yabancı dil konuşma potansiyeline sahip değiliz.

Bu konuda yabancı dil eğitimi veren daha çok okul ve kurs açılması acil bir ihtiyaçtır. Özellikle global bir dil haline gelmiş olan ingilizcenin öğrenilmesi ve konuşulması önemlidir. Başka bir ülkeye seyahat ettiğinizde, hava limanlarında görevlilerin yüzüne bön bön baktığımız çok olur acaba bu adam bize ne soruyor? O yüzden derdimizi anlatacak kadar yabancı dil özellikle İngilizce bilmemiz önemlidir. Bir dil bin insandır mantığından hareketle mutlaka yabancı dillerden (İngilizce, Almanca, Fransızca) bilmeniz gerekir.

Nasıl Pratik İngilizce Öğrenilir

İngilizce sohbet edebilmek için günlük yapılan diyaloglara tanıdık olmanız gerekir. Bunu yaparken anlık sohbetleri olağan akışına bırakmanız gerekmektedir. Özellikle İngilizce alt yazılı filmleri, ingilizce şarkıları izlerken ve dinlerken kelimeleri kapmanız çok kolay olabilir. Ayrıca yabancı arkadaşlar da bulabileceğiniz sitemizde kısa muhabbetler arasında ingilizcenizi geliştirebilirsiniz. Uzun vadede eğer kendinizi tam olarak verirseniz yabancı dil öğrenmeniz mümkün olacaktır. İngilizce muhabbetler de tıpkı Türkçe Sohbet yapmak gibidir, sanıldığı kadar zor değildir. İngilizceyi en iyi öğrenmenin yollarından birisi de, bu dilin konuşulduğu bir Ülkede kalmaktır.

İngilizce Sohbet Etmek Ayrıcalıktır

Bu sayede ingiliz aksanını öğrenerek kendimizi daha iyi ifade edebiliriz. İngilizce hemen hemen her ülkede farklı aksanlarla konuşulmaktadır. Size lazım olan ilk başta, sokak ingilizcesini öğrenmenizdir. Şayet herhangi bir imkanımız yoksa ve yurt dışına da gidemiyorsak, yabancı arkadaşlar edinebilir ve basit İngilizce hikaye kitapları ile kendimizi geliştirebiliriz. Ayrıca yabancı dil öğrenmek için online uygulamalar mevcuttur. Bunlardan bazıları ve en cazip olanları cambly uygulamasıdır.

Ücretli olan bu uygulama sayesinde canlı olarak, bire bir iletişim yoluyla İngilizce öğrenmeniz işten bile değil. Bana kalırsa günümüzde artık, kursa gitmenize bile gerek yok. Çünkü sanal sohbet ortamlarında bu dili öğrenmeniz çok daha kolay. Ya da bir seçenek olarak İngiliz bir ailenin yanına Helper olarak gitmeniz, bu dili öğrenmenizi daha kolay kılacaktır. Helper ne demek onu da açıklayayım istedim. Helper; yabancı ailenin yanına misafir gidip, gündelik işlerinde ona yardımcı olmak demektir. Bu sayede hem çalışıp, hem de günlük ingilizceyi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Farklı Konularımıza da Göz Atabilirsiniz

Admin 1390
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı