Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Ataşehir Sohbet

Ataşehir Sohbet

Ataşehir Sohbet Chat Odaları Sayfası

Günümüz dünyasında artık insanlar dışarda bir araya gelip sohbet söyleşi yapmıyor. Ataşehir Sohbet Chat Odaları Sayfası gibi birçok internet üzerinde kurulmuş sanal sohbet hizmeti sunun odaları tercih ediyor. Tüm bunları göz önünde bulunduran Chat sitelerimiz sizlere ilçelerinizin sohbet odalarını açmış ve aktif kullanımınıza sunmuştur.

Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası’nda bir ilçedir. 2008 yılında Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Maltepe ve Kartal ilçelerinden ayrılan bölgelerin katılımıyla ilçe olmuştur.

2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Maltepe, batısında Kadıköy, kuzeybatısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine komşudur. İlçe 25,84 kilometrekaredir, nüfusu 345.588’dir ve sınırları dahilinde toplam 17 mahalle vardır.

5747 Sayılı, Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun, 6 Mart 2008’de TBMM’de Kabul edildi. Kanunun ‘İlçe kurulması’ başlığı altındaki 1. maddesinin 18. bendinde, Ataşehir İlçesi şöyle tanımlanıyor: “Ekli (16) sayılı listede adları yazılı mahalleler ile mahalle kısımları merkez olmak ve aynı adla bir belediye kurulmak üzere İstanbul İli’nde Ataşehir İlçesi kurulmuştur.”

Ataşehir Sohbet Chat Odaları Platformu

Ataşehir İlçesi’nin Tarihi İstanbul’dan bile eskilere dayanmaktadır. İstanbul çevresindeki ilk insan yerleşimleri ancak M.Ö.5000-3000 yılları arasında ortaya çıkmışken, İçerenköy’de taş devrine ait ilk el baltalarına rastlanmıştır. 1331 Mayısında, Orhan Gazi; Kartal-Cevizlik’te Bizans Kralı III. Andronicus’u yendi. Üsküdar’a yürüdü. Komutanlarından Konuralp da; Aydos Kalesini, Kayışdağının batı eteklerindeki Ayazma Köyünün, şimdiki İçerenköy’ü alarak Üsküdar’da Orhan Beyle birleşti.

O zaman burada çok geniş bağlar, bir kilise bir hamam, bir sarnıç vardı. Bizanslılar ve rahipler buranın Türkler eline geçtiğine çok üzüldü. Özellikle kadınlar hamam sularının kendilerini güzelleştirdiğine inanırlardı. Geniş ölçüde yapılan şarapçılık, sebzecilik, meyvecilik bir çok rahibin geçimini sağlardı.

Bu bölgede, Osmanlı Türklerine geçince, Anadolu’dan getirilen halk; Başta Merdivenköy olmak üzere yerleştirildi. Geyikli Babanın öğrencilerinden Gözcü Baba, Eren Baba, Kartla Baba, Ali Gazi, Sarı Gazi gibi savaşçı din adamları ve bunlara bağlı yüzlerce kişi Hıristiyan köylerine yerleştirildi. Bu savaşçılar korsan baskınlarından korunmak için Rumlarla birleşiyorlardı. 1335 yılında Tekkebağ Köyü böyle kurulmuştu. Köyün tek derdi su kıtlığıydı.

Ataşehir sohbet Chat Kanalları

Özellikle Ataşehir insanının burada sohbet etmesini sağladık. Çünkü burada aynı ilçelerden kişilerle iletişim kurmanız daha kolay. Zira burası her ne kadar sohbet odaları sayfası olsa da özellikle Ataşehir halkına hitap etmektedir.

En önemlisi bay/bayan insanların burada huzurlu ve rahat sohbet imkanı bulması olmuştur. Burada neler mi var? herkese uygun kaliteli sohbet ortamı. Kesintisiz Chat sohbet olanağı. En önemlisi seviyeli sohbetlerin oluştuğu bir aile ortamı. Bu nedenle  sizlerde burada yeni arkadaşlar bularak tatlı tatlı sohbet edebilirsiniz. Dolayısıyla mobil sohbet Chat için sizlerde bu adresi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Mobil sohbet sistemi günümüzün en önemli sitemlerindendir. Neden mi bu kadar önemli? anrdoid yada normal sürüm cep telefonlarınız sayesinde burada sohbet edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman istediğiniz an sohbet hazır. Muhabbet Chat burada çok kolay. Bizler burada sizleri için her şeyi düşünüp ayarladık. Çünkü kullanıcılarımıza değer veriyoruz. Sizleri önemsiyoruz. Bunun dışında birçok oda seçenekleri mevcut. En kullanışlı sohbet ara yüzü. Gelişmiş Mobil sohbet sistemleri.

Zira mobil sohbet sistemleri %100 Türkçedir. Türkiye’nin her bölgesinden canlı kullanıcıların olması. bu ve bunun gibi birçok alternatif seçenekler ve özellikler sayesinde sizlere en iyi sohbet hizmetini sağlıyoruz. Dolayısıyla sizlerde gönül rahatlığıyla sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En önemlisi kalite, seviye ve samimi sohbet ortamlarına bedava ulaşım sağlayacaksınız. Dost sohbetleri burada. dini sohbetler burada. İslami Chat sohbet sizler için burada. Peki, Siz nasıl bir site istersiniz? Hangi ortamları seversiniz? Bayanlarla mı konuşmak istersiniz? Burada istediğiniz kişilerle sohbet etme özgürlüğüne sahipsiniz. Konuşup tanışmak istediğiniz kişileri sizler belirleyeceksiniz.

Bunun dışında yeni arkadaşlarınız ile özel mesajlaşmalar ve sohbetler yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz sohbet hizmeti sunmaktayız. Kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz. Yenilenen Chat sitemiz ile kesintisiz hizmet sunmaktayız. Hadi sende gel sohbet başla. Zira burada arkadaşlık, dostluk aile ortamı var. Herkese hitap eden oda seçenekleri mevcut. Tanıdıklarınızı davet edebilirsiniz. Bol sohbet burada sizleri bekliyor.

Ataşehir Sohbet Ortamı

Hemen sende aramıza katıl. Bedava sohbet etmenin ayrıcalıklarını sende yaşa. Zamanın en kullanışlı muhabbet odası. Türkiye’den ve dünyadan ziyaretçilerimizle tanışın. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden ziyaretçiler  buradadır.  Dolayısıyla sohbet için, Chat yapmak için samimi bir diyalog için sizleri bekliyoruz.

Sende hemen aramıza katılmalısın, Çünkü burası harika. Bunun dışında Online sohbet sizleri beklemektedir. En önemlisi Arkadaşlık ortamı sohbet burada bolca bulacaklarınız arasındadır.

Bunun dışında İslami sohbet odaları bulunan adresimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. www.sohbetlen.net İslami sohbet odaları adresidir. Dolayısıyla kullanıcılarımıza bir çok seçenek sunmaktayız. Sohbet odaları topluluğu olan adresimiz www.sohbetinadi.net Chat sohbet sitesi sizlerin kullanımındadır. Bununla beraber bir çok sohbet sitesi seçeneğiyle sizlere en iyi Chat muhabbet hizmetini sağlamaya devam ediyoruz.

Ataşehir Sohbet

Ataşehir Sohbet

 

Admin 695
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı