Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Karşıyaka Chat Odaları

Karşıyaka Chat Odaları

İzmir Karşıyaka Chat Odaları Sohbet Ortamı

İzmir’in en kaliteli insanları burada sohbet ediyor. Arkadaş mı arıyorsun? O halde sende hemen İzmir Karşıyaka Chat Odaları Sohbet Ortamı adresimize giriş yaparak aradığın arkadaşı bul. Karşıya Chat odaları kesintisiz online sohbet ortamıdır. En önemlisi burada Online insanlar ile sohbet imkanı olmasıdır.
Kordelya İzmir Karşıyaka’nın eski isimlerinden bir tanesidir.

Karşıyaka’nın ismi Coeur de Lion’dan gelir. Fransızca Arslan-Yürek anlamında. III. Haçlı Seferinde Aslan Yürekli Richard’ın orduları Karşıyaka’da konaklamışlar ve o zamanlar ormanlık olan bu bölgeye Aslan Yürekli Richard’ın adı olan Cordelion adını vermişledir. Coeur de Lion zaman içinde Cordelieu, Cordelion ve Kordelya ve en sonunda Karşıyaka’ya dönüşmüştür. Bugün bile Kordelya adında birçok kafe semtte bulunmaktadır.
Karşıyaka İlçesi, İzmir Körfezi’nin kuzeyinde 84 kilometrelik bir alanda kurulmuştur. Yamanlar Dağ Grubu’nun güney yamaçlarını da içine alan Karşıyaka’nın doğusunda Bornova, batısında Çiğli ve kuzeyinde Menemen bulunmaktadır. Denizden yüksekliği 1- 700 metre arasında değişmektedir. Bostanlı, Alaybey, Nergis gibi semtler ovada, Bayraklı, Gümüşpala ve Yamanlar gibi semtler ise yamaç arazilerde kurulmuştur.

Karşıyaka Chat Odalarında Neler Var

Karşıyaka İlçesinin nüfusuna son sayımlara göre 309.790 kişi kayıtlıdır. Bu kadar Yoğun Kalabalık bir Toplulukta sende yerini al. Zira Sende burada olmaktan keyif alacaksın. Bunun dışında sosyal olarak ta kendini geliştirebilirsin.

Karşıyaka’nın toplam tarım alanı 446 hektardır. Tarım arazisinin % 38.1’i zeytin alanı olarak kullanılmaktadır. Tarıma elverişli boş alanın tarım arazisine oranı % 50.9’dur. Toplam tarım alanın 39 hektarı halk tarafından sulanmaktadır. İlçede devlet sulaması yapılmamaktadır. Tarımsal işletme büyüklüklerinde ise sayıları az olmasına rağmen küçük işletmelerin hâkim olduğu görülmektedir.
Karşıyaka’da üretilen tüm sebze miktarının hemen hemen yarısını domates oluşturmaktadır.

İlçede meyve üretimi de yapılmaktadır. Meyve ağaçları sayısı bakımından çoğunlukla armut, erik ve mandalina ağaçları oluşturmaktadır. Üretim miktarı açısından ise mandalin ilk sırada yer almakta, onu erik takip etmektedir. İlçe köylerinde hayvancılık yapılmaktadır. Özellikle küçükbaş hayvancılık yaygındır. İlçede üretilen hayvansal ürünlerin en önemli kısmını süt oluşturmaktadır. İlçedeki 2 köyde 1618 adet yeni tip kovanda bal üretimi yapılmaktadır.

En kaliteli sohbeti burada yap. En önemlisi Seviyeli Chat ortamı ile güzel zaman geçir. Zira aradığın her şey burada seni bekliyor. Dolayısıyla sende hemen aramıza katıl ve muhabbet etmeye başla. Çünkü burada sohbet var. Çünkü burada arkadaşlık ortamı var. Zira en keyifli zamanları burada bizimle yaşamak ayrıcalıktır. Sende Mobil sohbet başta olmak üzere bir çok bağlantı seçenekleri ile özgürce muhabbet Chat yap.

Karşıyaka Chat Odaları

Karşıyaka Chat Odaları

Admin 1223
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı