Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Avcılar Sohbet Odaları Ortamı

Avcılar Sohbet Odaları Ortamı

Avcılar Sohbet Odaları Ortamı

İstanbul’un en güzel ilçelerinden birisi olan Avcılar sohbet odaları ortamı ile sizlerle. Aynı ilçede yaşayanların buluşma noktası haline gelen adresimiz ile sizlerde kolaylıkla yaşadığınız semtlerden insanlara ulaşabilirsiniz.

İletişim kurmanın oldukça zor olduğu şu dönemlerde insanların tercihleri de sohbet siteleri Chat odaları ortamlarına yönelmiştir. Sohbet etmek isteyen binlerce insanın buluşma noktası haline gelen bir sitemdir Chat sohbet odaları. Bu sayede insanlar farklı kişilerle anlık sohbetler edip iletişim kurabilmektedirler. Sizlerde yalnızlıktan sıkıldıysanız hemen sohbet Chat ortamımıza katılım sağlayın.

İstanbul’un Batısında, Marmara Denizi sahilinde, İstanbul merkezine 27 kilometre uzaklıktadır. Doğusunda Küçükçekmece gölü ve Küçükçekmece İlçesi, batısında Yakuplu ve Esenyurt beldeleri vardır. Bunun dışında kuzeyinde Bahçeşehir beldesi ve yine Küçükçekmece İlçesi; güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiştir. Zira yaklaşık 3.600 hektar yani 36 milyon m2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. TEM otoyolu ile E-5 (d-100) karayolu ilçe sınırları içinden geçmekte ve ilçeyi adeta üç parçaya bölmektedir.

Bugünkü Avcılar’ın çekirdeğini oluşturan yerleşim yeri, Cumhuriyetten önce küçük bir Rum köyüydü. Bu köy, Ambarlı civarındaydı. Cumhuriyet sonrası devirde, 1924 yılında Ambarlı köyü Rumları 40-50 hane olarak Türkler ile değiştirildi. Rumlardan boşalan yerlere askeri ambarların yerleştirilmesi nedeniyle bu mezkun yere Ambarlı denildi. Buraya Türklerin yerleşmesiyle tarımcılık daha önem kazanmıştır.

1924 yılında Ambarlı köyü Rumları 40-50 hane olarak Türkler ile değiştirilmiştir. 1928 yılında 35 hanelik yeni bir göçmen grubu oluşmuştur.  Ambarlı’nın kuzeyinde bulunan 12.000 dönümlük Amindos Çiftliği’ni satın alarak (şimdiki Avcılar) çiftliğin binalarına yerleşmişlerdir. 1934 yılında çiftliğin nüfusu artarak köy hüviyetini almıştır. 1924 yılında Rum Ahalisi’nin gitmesinden sonra Yunanistan’ın Selanik çevresinden Türkler getirilerek buraya yerleştirildi.

Avcılar sohbet odaları Mobil Sohbet Sitesi

Avcılar sohbet odaları mobil sohbet sitesi en kaliteli Chat hizmetini sunmaya devam ediyor. Kültürel farklılıklarıyla dikkat çeken avcılar seviyeli sohbet etmek için biçilmiş kaftandır. 1960 yılında 1.979; 1975’te 14.888; olan Avcılar nüfusu 1985’te 105 bini aşmıştır. 1997 sayımında nüfusu 214 bin olarak tespit edilen Avcılar, 17 Ağustos 1999 depreminde büyük hasar görmüştür. Köy olarak anıldığı zamanlarda balıkçılık ve tarımla geçinen Avcılar halkı, özellikle 1970’lerden itibaren bölgede kurulan sanayi merkezlerinde çalışmaya başlamışlardır. Avcılar nüfusunun yaklaşık yüzde 70’ini İstanbul dışından gelenler oluşturmaktadır.

Avcılar ilçemizde sanayi tesislerinin gelişmesiyle balıkçılık, bağcılık ve tarım tarihe karışmış bunların yerini sanayi, ticaret ve rekreasyon(eğlence-dinlenme)almıştır. Avcılar’da başta madeni eşya, dokuma, giyim eşyası olmak üzere irili ufaklı 350’den fazla sanayi tesisi faaliyettedir. Buna göre nüfusun %40’ından fazlasını işçiler, %10’unu bölge esnafı ve küçük çapta memur kesimi oluşturmaktadır..

Avcılar Chat Siteleri

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisidir Avcılar. Yoğun bir insan topluluğunun olduğu bu ortamlar ile sizlerde yeni kişiler tanıyabilirsiniz. Muhabbet Chat yapmak için tercihiniz Chat sitesi olmalıdır. İlçemizin Ana Sağlık Ocağı ve Trafik Hastanesi vardır. Devlete bağlı diğer sağlık kuruluşları da mahallelerimizdeki sağlık ocaklarıdır. İlçenin çeşitli yerlerinde çok sayıda klinik ve büyük özel hastaneler açılmıştır. Bunlar ilçede yaşayan insanların ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılamaktadır.

Avcılar İlçemizde bir çok Eğitim-Öğretim kurumları vardır. Bu kurumların içinde, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü büyük öneme sahiptir. Kampüste Mühendislik, Veterinerlik, İşletme Fakülteleri, Teknik Bilimler Yüksek Okulu bulunmaktadır. Ayrıca her türlü sosyal faaliyetlerin düzenlendiği Kültür Sarayımızda da ücretsiz kurslar verilerek, çeşitli etkinlikler gösterime sunulmaktadır. Dolayısıyla sohbet siteleri adreslerimiz ile sizlerde özgürce zamanlar yaşayın. Kaliteli sohbet etmek için hemen odalarımıza giriş yapın. En önemlisi mobil sohbet olanağı ile dilediğin yerden istediğin zaman sohbet etmeye başlayabilirsin.

Zamanın en kullanışlı Chat odaları ortamı olan adreslerimiz sayesinde binlerce canlı yeni üyelerle tanışma fırsatını yakala. En önemlisi tamamen ücretsiz şekilde sohbet hizmetlerimizden yararlan. Dolayısıyla sohbet muhabbet ortamımız kesinlikle ücretsizdir.

Zira sohbet odalarımızda para talep edilmez edilemez. En önemlisi seviyeli sohbet oluşturulmuş olup elit insanlar ile iletişim sağlamanız olacaktır. Şimdi sende sohbete katılım sağla. Hemen sohbet etmeye başlamak için giriş yap. Mobil sohbet için adresimizi kullanabilirsin. Chat sohbet yapılan diğer adreslerimizi incelemenizi ayrıca tavsiye etmekteyiz.

İnternet üzerinden sohbet Chat seni bekliyor. Bunun dışında bay bayan arkadaşlar bulmanın en hızlı yoludur chat sohbet sitesi. Çünkü burada kaliteli sohbet seviyeli Chat ortamı vardır.

Avcılar Sohbet Odaları Ortamı

Avcılar Sohbet Odaları Ortamı

Admin 690
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı