Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Seviyeli Sohbet ve Chat Yapmak

Seviyeli Sohbet ve Chat Yapmak

Seviyeli Sohbet ve Chat yapmak gündelik hayatın stresinden, sıkıntılarından kaynaklı olarak yeni arkadaşlar bulmak zor olabilir. Fakat burada imdadınıza Hasret.Gen.Tr sitesi yetişiyor. Şahane bir sohbet uygulaması sayesinde artık sizlerin de kolaylıkla arkadaş bulabileceğiniz bir platform oluşturduk. Çok fazla beklemenize gerek kalmadı. Süper hızlı sohbet odalarımız sayesinde kendinize en uygun arkadaşı bulabileceksiniz.

Eskiden insanlar sinema, kafe, park, çay bahçesi gibi yerlerde tanışıp görüşürlerdi. Artık teknoloji son derece gelişti. Hasret.Gen.Tr ekibi olarak mobil chat uygulamasını sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Kaliteli ve güvenli sohbet odaları içerisinde diğer kullanıcılarla rahatlıkla temasa geçebileceksiniz. Art niyetli kişilerin sizleri rahatsız etmemesi için özel pencerelerin engellenmesi seçeneğini de aktif etmiş bulunmaktayız. Artık aklınızda nasıl bir insan profili varsa, kiminle tanışmak istiyorsanız gerisi size kalmış bir durumdur. Çünkü bizler sistemi oturttuk, daha önceki makalelerimizde de belirttiğimiz gibi herhangi bir ücret vs. kesinlikle istemiyoruz. Site yönetiminin parayla pulla v.s. hiç bir derdi sıkıntısı yoktur.

Seviyeli Mobil Sohbet uygulaması sayesinde Türkiyenin neresinde olursa olsun tanımadığınız kişilere rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Eğer şansınız yaver giderse yaşadığınız yerde bulunan üyelerle de temasa geçebilir, onlarla reel hayatta buluşabilirsiniz. Ücretsiz olarak başlattığımız bu sohbet platformu sayesinde kimse arkadaşsız, sevgilisiz, aşksız kalmayacak.

Önemli Hatırlatmalar

Hasret.Gen.Tr Mobil sohbet sitemiz Tüm Türkiyeye yönelik özel bay ve bayan arkadaşlıklar için açılmış seviyeli yazılı ve mobil sohbet sitesidir. Sohbet sitemizde 18 yaşından büyük kişiler sohbet etmektedir. Yaşı tutmayan kullanıcıların tespit edilmesi halinde sohbet odalarımızdan sorgusuz sualsiz atılacaktır. Sitemiz gerek web tasarımı gerekse sohbet odalarının kullanımı açısından olsun mobil ve responsive olarak tasarlanmıştır. Her türlü akıllı cihaza, cep telefonuna son derece uyumludur. Sohbet odalarımız 7/24 açıktır. Rahatlıkla bay/bayan arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Fakat her site gibi bizim de kurallarımız vardır bunlara uyulmasını önemle rica ediyoruz. Kurallara uymayan üyeler görevli ekiplerimizce karga tulumba sunucu kapısının önüne konulmaktadır. Herhangi bir konuda şikayetiniz veya mağduriyetiniz olduğunu düşünüyorsanız #Help kanalına girerek görevlilerden yardım alablirsiniz.

Admin 588
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı