Harun Kolçak Ağlat Beni Sözleri


Harun Kolçak Ağlat Beni Sözleri

Harun Kolçak Ağlat Beni Sözleri

– Ücretsiz sohbet sitesi sizler için açık, Harun Kolçak Ağlat Beni Sözleriyle sizleri baş başa bırakmak istiyorum.

Ücretsiz bir sohbet sitesi sizler için açılmıştır bugün öyle bir canım sıkıldı vede kendimi şarkı sözlerine vurmak istedim, bugün öyle video kanallarında gezerken ALLAH gani gani Rahmet eylesin, Harun kolçak bir parçasını yakadım, Ağlat Beni Şarkısı Vede Bayılıyorum bu parçaya kendi web siteme yazmak istedim, hadi sizlere sözleriyle baş başa bırakalım.

Harun Kolçak Ağlat Beni


Sanma ki ben bilmiyorum Oyunun Kurallarını, Ama tercih etmiyorum denedim hiç tat almadım olana kadar bekliyorum, Gururdan sevgi ölürmü Yağmursuz Çiçek büyür mü ? bir kaç cümle son bir bakış bilinmez maceralara gidiyorsun can evimden, Ağlat beni Sana da bu Yakışır, İnsan bu Elbet buna da Alışır Bela oldun Zaten başıma git gidişin aslında benim kurtuluşumdur Ağlat beni Sana da bu yakışır insan bu elbet buna da Alışır Ah bela Oldun zaten başıma Git gidişin Aslında benim kurtuluşumdur.

Gururdan Sevgi Ölür mü ? Yağmursuz Çiçek Büyür mü ? Bir kaç cümle son bir bakış bilinmez Maceralara Gidiyorsun CAN Evimden Ağlat Beni Sana da bu Yakışır, İnsan bu Elbet Bunada Alışır Bela Oldun Zaten Başıma Git Gidişin Aslında benim kurtuluşum dur,, Ağlat beni, Sana da Bu yakışır İnsan bu Elbet buna da Alışır Bela Oldun zaten Başıma Aslında Benim Kurtuluşumdur,

Harun Kolçak Ağlat Beni Sözleri

AndroIRC Sohbet Ayarları


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 18 Mart 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 245 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler