Beleş Chat sitesi


Beleş Chat sitesi

Beleş Chat Sitesi

Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için açılmış bulunmakta, Beleş Chat Sitesi hiç bir şekilde ücret ödemenize gerek yok,

Yahu Anlamıyorum bu insanları ben, bir Chat sitesi veya arkadaşlık siteleri ne için açılır ticaret yerimi burası? yok o paket yok bu paket, yok tanışmak için mesaj atmak için, gülücük koymak için, bir çok yoldan insanları neden para ödemek zorunda bırakıyorsunuz? google nin veya, tıklama başına aldığınız paralar yetmiyormu sizlere ? illa bu insanların hakkına mı girerek bu siteyi büyütüceksiniz, veya cebinizi doldurucaksınız, paran yok ise bu işi yapmıyacaksın, doğrumu ? bence doğru bir çok sohbet sitelerinde genellikle büyük yerlerde gördüğüm bir sistem beni epey bir üzmüştü, Adına Yönetici olmak için para deniliyor ilk başta komik geliyor bana, aylık yetkilendirmeye göre, paralar ödenmekte, adam zengin ise, en büyük operi alıp altındaki operlere emir veriyor, sanki babamın oğlu misali bir çok kişide sessiz kalıyor, ne için? Para ödedikleri için, bide askeri düzen var, büyük adminler konuşur küçük adminler ses çıkarttımmı para vs geri iade edilmez vede o siteden uzaklaştırılır bu nasıl bir mantık özür dilerim bu konu ile alakalı konuşmak istemezdim ama doğrusu bu, peki o admin senin sunucunda görevli neticede onun hakkı var peki o hak ne olacak? gelen küfürlü nicklere zline atar, veya bir çok işini koşturur peki o insanın hakkı ne olacak? bu tarafdan hiç bakmıyorlar olaya, ben bu olaya karşıyım!! yetkili ise ya para ödüceksin yada parasız ekliceksin.

Beleş Sohbet Sitesi

Burada bizler bu sunucuyu bunun için açtık oraya para ödüceğime kendi siteme harcarım daha iyi, hem insan kiralık evde ne kadar iş yapa bilirki, oraya vericeğim 300 500 beni zengin etmez, ama benim zoruma giden şey, ne kadar emek verirsek verelim bir ay para ödemez isek, yetkilerimiz siliniyor, sizlerde bu düşünce de iseniz, Sohbet siteme bekliyorum sizleri, en kaliteli şekilde Chat edebilir, vede bedava sohbet odaları sitesinde sizlerde takılın, yeni arkadaşlıklar edinin bizler her şeyi düşündük, vede sohbet odaları sitesinde sizleri bekliyor olacağız, haydi gel sende muhabbet et, vede burada güzel vakitler geçir, ALLAH’A Emanet olun.

Beleş Chat sitesi

Beleş Chat sitesi


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 01 Şubat 2020

Kategori: Chat

Görüntüleme: 287 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler