Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Chat Sitelerinde Arkadaş Bulmak

Chat Sitelerinde Arkadaş Bulmak

Chat Sitelerinde Arkadaş ve Dost Edinmek

Chat Sitelerinde Arkadaş bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Biz gençliğimizde arkadaş bulmak için genelde kafelere, barlara, parklara vs giderdik. Ben o zaman yirmili yaşlardaydım. Eskişehir’de bulunuyordum. Benim dediğim zaman bundan yaklaşık 30 sene önceki zamanlar. Tabi o zaman bırak akıllı telefonu cep telefonu icat edilmemişti. Böyle bir dünya yoktu. Hoşumuza giden kızın yanına gidip “Merhaba Sizinle Arkadaş Olabilirmiyiz” diye sorardık. Bazıları nazikçe reddederdi, bazıları kabul ederdi. Bazıları ise “Şapşal Sen Kimsin ki Seninle Arkadaş Olayım, Polis Çağırmadan Defol Git” diye cevap verirdi.

Mobil Chat Sitelerinde Kolayca İnsanlarla Tanışın

Günümüzde ise artık bu olaylar geride kaldı, kimse arkadaş bulmak için cadde, sokak dolaşmıyor. Herkesin elinde tekne gibi kocaman telefonlar, bu konuda açılmış yüzlerce sohbet chat sitesi. Gerçekten yeni nesil arkadaş bulma konusunda bizden çok şanslılar. Artık sizler de Hasret.Gen.Tr sohbet odalarımız sayesinde online olarak yüzlerce kişiye ulaşabilirsiniz. Sohbet ağımızı Dünyanın ve Türkiye’nin her yerinden insanlar kullanmaktadır. Kurmuş olduğumuz bu basit portal sayesinde ister kahvede oturun, ister meyhanede elinizdeki telefonlar ile sistemimize anlık bağlana bileceksiniz.

Mobil Sohbet Avantajı Güvenli Chat Kalitesi

Mobil chat uygulamamız anonim olarak sohbet etmenize olanak verir. Yani bunu şöyle açıklayayım herhangi bir kimlik numarası, adres, telefon numarası v.s. vermenize gerek yoktur. Yani aklınızda her hangi bir soru işareti kalmasın, yahu ben bu Hasret.Gen.Tr sitesine giriyorum ama güvenliğim emin ellerde mi? Evet güzel kardeşim kesinlikle güvendesin. Bakın ne güzel, üyelik yok, ücret yok, şunu indir bunu indir yok. Bağlan tuşuna basınca hop diye sohbet odalarımızdaki yerini alıyorsun.

Kaliteli, Seviyeli, Neşeli Sohbet Odaları

Daha bitmedi sevgili kullanıcılarımız, mobil telefonlara uygun odalarımızda birbirinden eğlenceli oyun kanalları, müzik kanalları, resimli sohbet uygulamaları mevcut. Bakalım site sahibimizi ikna edebilirsek yarışma kanallarında birinci olan üyelere her ayın sonunda bir hediye vermeyi düşünüyoruz. Fakat hemen ümitlenmeyelim, site sahibi ne derse o olur. Resimli sohbet odaları demişken aklınıza yanlış şeyler gelmesin resim falan çizemiyorsunuz, sadece resimli emojilerimizi rahatlıkla ekrana gönderip o anki ruh halinizi diğer kullanıcılarla paylaşabiliyorsunuz. Sohbet odalarımız konusunda yapacağım uyarılardan biri de bulunduğunuz odanın misyonuna göre hareket edin. Tüm Chat odaları işleyiş açısından birbirinin aynısıdır, sadece kurallarla birbirinden ayırt edilir. Genelde #sohbet kanalı hal hatır sorma, selamlaşma ve geyik sohbeti yapabileceğiniz kanaldır. Bir başka makalede görüşmek üzere ben yazarınız KaRa hepinize iyi günler dilerim.

Diğer Konularımıza da Göz Atmaya Ne Dersiniz?

Admin 631
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı