Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Avcılar Sohbet Siteleri

Avcılar Sohbet Siteleri

Avcılar Sohbet Siteleri Chat Odası

İstanbul’un 39 ilçesinden birisi olan Avcılar ilçesi ile sizlerde aynı şehir ve ilçelerde yaşayan insanlar ile Avcılar sohbet siteleri sayesinde kolayca tanışıp arkadaş olabilirsiniz. Ortalama Nüfus 648,635 bin kişi olan bu ilçe oldukça büyüktür.

İnsanların bir birlerini bulmalarını kolaylaştırmak adına şehir sohbet odaları ile hizmet sağlıyoruz. Aynı şehir ve ilçeden aradığın kişileri çok daha hızlı şekilde bularak onlarla Chat sohbet yapmaya başlayabilirsiniz.

İstanbul’un Batısında, Marmara Denizi sahilinde, İstanbul merkezine 27 kilometre uzaklıktadır. Doğusunda Küçükçekmece gölü ve Küçükçekmece İlçesi, batısında Yakuplu ve Esenyurt beldeleri vardır. Kuzeyinde Bahçeşehir beldesi ve yine Küçükçekmece İlçesi vardır. Güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiş ve yaklaşık 3.600 hektar yani 36 milyon m2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. TEM otoyolu ile E-5 (d-100) karayolu ilçe sınırları içinden geçmekte ve ilçeyi adeta üç parçaya bölmektedir.

Bugünkü Avcılar’ın çekirdeğini oluşturan yerleşim yeri, Cumhuriyetten önce küçük bir Rum köyüydü. Bu köy, Ambarlı civarındaydı. Cumhuriyet sonrası devirde, 1924 yılında Ambarlı köyü Rumları 40-50 hane olarak Türkler ile değiştirildi. Rumlardan boşalan yerlere askeri ambarların yerleştirilmesi nedeniyle bu mezkun yere Ambarlı denildi. Buraya Türklerin yerleşmesiyle tarımcılık daha önem kazanmıştır.

Avcılar Sohbet Siteleri Hızlı Sohbet Adresi

Hemen sende katıl ardağın arkadaşı sevgiliyi bu adreste bul. Kaliteli bir ortam içerisinde binlerce yeni üye seni bekliyor. Tanış konuş arkadaş ol veya sevgili ol. Web üzerinden veya mobil sohbet olanağı ile cep telefonlarınızdan sohbet muhabbet odalarına giriş yapabilirsiniz.

1924 yılında Ambarlı köyü Rumları 40-50 hane olarak Türkler ile değiştirilmiştir. Zira 1928 yılında 35 hanelik yeni bir göçmen grubu, Ambarlı’nın kuzeyinde bulunmaktadır.  12.000 dönümlük Amindos Çiftliği’ni satın alarak (şimdiki Avcılar) çiftliğin binalarına yerleşmişlerdir. Çünkü 1934 yılında çiftliğin nüfusu artarak köy hüviyetini almıştır. 1924 yılında Rum Ahalisi’nin gitmesinden sonra Yunanistan’ın Selanik çevresinden Türkler getirilerek buraya yerleştirildi.

1960 yılında 1.979; 1975’te 14.888; olan Avcılar nüfusu 1985’te 105 bini aşmıştır. 1997 sayımında nüfusu 214 bin olarak tespit edilen Avcılar, 17 Ağustos 1999 depreminde büyük hasar görmüştür. Köy olarak anıldığı zamanlarda balıkçılık ve tarımla geçinen Avcılar halkı, özellikle 1970’lerden itibaren bölgede kurulan sanayi merkezlerinde çalışmaya başlamışlardır. Avcılar nüfusunun yaklaşık yüzde 70’ini İstanbul dışından gelenler oluşturmaktadır. Burada Sohbet siteleri adresi içerisinde elit bay bayan kişiler ile tanış konuş sohbet et, Chat yap ve eğlenceli zaman geçir.

Avcılar ilçemizde sanayi tesislerinin gelişmesiyle balıkçılık, bağcılık ve tarım tarihe karışmış durumdadır.  En önemlisi Bunların yerini sanayi, ticaret ve rekreasyon(eğlence-dinlenme)almıştır. Avcılar’da başta madeni eşya, dokuma, giyim eşyası olmak üzere irili ufaklı 350’den fazla sanayi tesisi faaliyettedir. Buna göre nüfusun %40’ından fazlasını işçiler, %10’unu bölge esnafı ve küçük çapta memur kesimi oluşturmaktadır..

Avcılar Sohbet Siteleri  Mobil Chat Ortamı

Sohbet sitesi ile sende hemen sohbete başla.  Zamanın en kaliteli Chat odalarını hemen keşfet. Avcılar İlçemizin Ana Sağlık Ocağı ve Trafik Hastanesi vardır. Devlete bağlı diğer sağlık kuruluşları da mahallelerimizdeki sağlık ocaklarıdır.

İlçenin çeşitli yerlerinde çok sayıda klinik ve büyük özel hastaneler açılmıştır. Bunlar ilçede yaşayan insanların ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılamaktadır. En önemlisi burada kaliteli sohbet yapabilmeniz olacaktır. Dolayısıyla bir siteyi önemli kılan seviyeli sohbet ortamı olmasıdır. Bu nedenle sohbet odaları ortamımız kesinlikle seviyeli Chat hizmeti sağlamaktadır. Avcılar İlçemizde bir çok Eğitim-Öğretim kurumları vardır.

Bu kurumların içinde, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü büyük öneme sahiptir. Kampüste Mühendislik, Veterinerlik, İşletme Fakülteleri, Teknik Bilimler Yüksek Okulu bulunmaktadır. Ayrıca her türlü sosyal faaliyetlerin düzenlendiği Kültür Sarayımızda da ücretsiz kurslar verilerek, çeşitli etkinlikler gösterime sunulmaktadır.

Bunun dışında bir çok oda seçenekleri mevcuttur. Bununla birlikte kullanıcısına en çok tercih edilen sohbet odalarını ücretsiz sunmaktadır. Dolayısıyla İslami sohbet etmek isteyen kullanıcıları www.sohbetlen.net adresine yönlendirmektedir. Sohbet siteleri arayan kişileri www.sohbetinadi.net adreslerine yönlendirerek insanların arayışlarını kolaylaştırmaktadır.

Her kesimden insanın rahat şekilde sohbet etmelerini sağlayan sohbet odaları adreslerimiz ile sizlerde en seviyeli sohbet chat muhabbet yaparak zamanınızı en kaliteli şekilde değerlendirebilirsiniz.


Şu Konular ilginizi çekebilir :


Avcılar Sohbet Siteleri

Avcılar Sohbet Siteleri

Admin 679
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı