Yıldız Tilbe Emi Sözleri


Yıldız Tilbe Emi Sözleri

Yıldız Tilbe Emi Sözleri

– Kaliteli sohbet sitesi sizlerle, Yıldız Tilbe Emi Sözleri sizlerle birlikte Sohbet Chat Odaları Hasret gen tr

Gerçekten çok güzel bir parça ve mutlaka her gün dinliyorum ve bugün hem videosunu hemde sözlerini yazmak istedim, Ücretsiz olarak sohbet sitesine giriş yapabilirsiniz.

Yıldız Tilbe Emi


Sende Sev ama sevilme Aşk acısı çek ben gibi çok özle ama kavuşma kavuşamadığım gibi Sende sev ama sevilme aşk acısı çek ben gibi çok özle ama kavuşma kavuşamadığım gibi senin de yüreğin yansın başka ellerde mum gibi çağresizlik ayrılmasın kapından köle gibi. seninde kalbini çalsın başkaları ”Mal” Gibi sevdan yüreğinde kalsın gizli bir günah gibi, geri dönme istemem ki ben o eski ben degilim ki hayat öyle bir oyun ki ne rolü var ne sahnesi. sende mutlu olma emi sende sev sevilme emi..

Aşkta hep aşkla yanıldım Sevdim hiç sevmemiş gibi, sen kırdın ben tamir ettim, sanki ustaymışım gibi, kimse üstüne almasın bu sözlerim sevgiliye, o öyle bir sevgiliki ettiğini iyi bilir, ahlarım beddua değil anlaşıla bilmek için, sevmek sevilmek öyle zor birine alışan için, geri gelme istemem ki ben eski ben değilim ki hayat öyle bir oyun ki ne rolü var ne sahnesi geri dönme istemem ki ben o eski ben değilim ki hayat öyle bir oyun ki ne rolü var ne sahnesi, sende sev sevilme emi..

Yıldız Tilbe Emi Sözleri

Yıldız Tilbe Emi Sözleri


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 09 Mart 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 302 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler