Vildan Yine Yoksun Sözleri


Vildan Yine Yoksun Sözleri

Vildan Yine Yoksun Sözleri

– Ücretsiz olarak sohbet edin. Vildan Yine Yoksun Sözleri sizlerle.

Hadi sende gel Ücretsiz olarak sohbet edin. Vildan Yine Yoksun Sözler ile yeni şarkılar. gerçekten çok kaliteli şekilde bedava sohbet ediyor olacağız Vildan Yine yoksun Sözleri sizler için elimizden geleni yapalım. hadi sizleri sözleri ile baş başa bırakmak istiyorum.

Yine yoksun Kapında Kölen olurdum inan. Ama yoksun. Yarınlardan bize umut var derdin şimdi yoksun Parmparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde yine yoksun Kapında kölen olurdum inan ama yoksun Yarınlardan bize umut var derdin ama yoksun. paramparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde. şimdi yoksun. Kapında Kölen olurdum inan. Ama yoksun Yarınlardan bize umut var derdin. Ama yoksun. Paramparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde Seni senden başkası çözemez Seni sen bile taşıyamaz ken beni de yakma yapma ne olur ne olur beni de bana bırak.


Dokunduğum her şeyde ve her yerde yalnız sen varken şimdi yoksun Özledim Özledim.. bilsen nasıl özledim. ama yoksun. gözden ırak gönülden ırak inanmazdım doğruymuş. Dokunduğum her şeyde ve her yerde yalnız sen varken şimdi yoksun. Özledim özledim bilsen nasıl özledim. ama yoksun..

Vildan Yine Yoksun Sözleri

Vildan Yine Yoksun Sözleri


Yazar: Seo Hizmetleri

Yayınlanma Tarihi: 18 Ağustos 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 170 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler