Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sosyal Sohbet Chat

Sosyal Sohbet Chat

Sosyal Sohbet Chat

Sosyal Sohbet ve Chat kavramı artık iyice yaygınlaşmaya başladı. İnsanlar hoş görünmek, farklı görünmek adına akın akınsohbet odaları  sosyal chat sitelerine yöneliyorlar. Gerçek hayatta itibar görmeyen, beğenilmeyen, umduğunu bulamayanların uğrak noktası sosyal chat ve sohbet siteleri oluyor. İnsanları bu sosyal paylaşım ağlarına yönelten sebeplerin başında elbette beğenilme arzusu yatıyor. Ailesi ve toplum tarafından dışlanmış bireyler, öz güven eksikliği yaşayan bir çok insan soluğu burada alıyor. Hızlı bir şekilde sohbet odalarımıza bağlanan kullanıcılar, burada takdir edilmeyi bekliyor, hoş sözler görmek istiyor, yani kısaca beğenilmek istiyor. Hadi siz de telefonunuzu elinize alın bu uçsuz bucaksız sanal chat odalarımızda yerinizi alın. İlla ki sizi de beğenen birileri çıkacaktır. En azından ben sizi beğenirim, kafanıza takmayın.

Sosyal Sohbet Sosyalleşmek Adına Yapılan Faaliyetler

Binlerce insan aynı anda sosyal paylaşım ağlarında kuğu gibi süzülüyor. Kimisi Twitter, kimisi İnstagram, Kimisi Facebook, Kimisi Linkedin. İşte bir tweet atayım da çıkayım, yok bir yemek tarifi paylaşayım, yok bir durum güncellemesi atayım. Geçen sene ben de Çeşme’de denize gitmiştim, hava olsun diye deniz kenarında şort giymiş vaziyette resmimi facebookta paylaştım. Keşke paylaşmaz olaydım onlarca yorum aldım, yorumların bir çoğu hoşuma gitmeyen yorumlardı. Kimisi tavuk gibi kızarmışsın dedi, kimisi göbeğin çıkmış dedi, kardeşim de “abi bu ne hal” yazmış. Sanki halimde ne varsa anlamadım gitti. Hasret.Gen.Tr chat odalarımıza gelen bireyler de bir şeyler paylaşayım da çıkayım, insanlara şirin görüneyim, kendimi beğendireyim edasında olanlar. Mutlaka herkesin beğenilebilecek bir yönü vardır. Bazıları çirkin olsa da zekası ve yaptığı esprilerle insanlara şirin görünebilir.

Dediğim gibi gerçek hayatta kendinize bir sosyal aktivite bulamadıysanız, yalnızlıktan sıkılıyor ve bunalıyorsanız, kendinizi kimseye kabul ettiremediyseniz burada sizleri bekliyor olacağız. Yukarıda saydığımız sosyal ağların içerisinde yine en güvenilir Hasret.Gen.Tr chat sohbet sitesidir. Özellikle facebook sitesinden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederim. Çünkü hep bir yalan, dolan fırıldak almış başını gidiyor. Ayrıca sizlere bir de uyarıda bulunayım. Buralarda kesinlikle ailenizin, eşinizin, dostunuzun fotoğrafını paylaşmayın. İnternet dünyası art niyetli kişilerce dolup taşmaktadır. Sosyal sohbet odaları ortamı kaliteli chat merkezidir. En seviyeli sohbet muhabbet platformları arasındadır. Chat odaları ile herkes sohbet yapmanın ayrıcalıklarını yaşıyor. Bedava sohbet etmek için sizlerde sohbet siteleri adresimize giriş yapabilirsiniz. Sohbet odaları en kaliteli chat sitesi ortamıdır.

Sosyal sohbet Chat

Sosyal sohbet Chat – Sohbet Odaları

Admin 830
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı