Rober Hatemo Beyaz Ve sen Sözleri


Rober Hatemo Beyaz Ve sen Sözleri

Rober Hatemo Beyaz Ve Sen Sözleri

Eskiler,, video kanalında izlerken Eski şarkılar aklıma geldi ve kendi web siteme yazmak istedim, hasret. gerçekten çok güzel şarkılar, eski şarkılar hep eskileri arıyoruz dimi? sohbet sitelerine bile girsek eskileri arıyor insan gözlerinde, eski insanlarla muhabbet etmek kadar eğlenceli bir şey yoktu, baktığınız zaman şimdide güzel ama eskilerin yeri her zaman başkaydı bugün sizlere video kanalında dolaşırken, ergen yaşımda dinlediğim şarkıyı çalmak vede, sözlerini yazmak için bu konuyu açtım, vede sizleri kendi seviyeli sohbet sitesine bekliyor olacağım. Rober hatemo beyaz ve sen sizlerle birlikte.

Rober Hatemo Beyaz Ve Sen

Bu bir yasak aşk öyküsü çokta açıklı biraz da alevleniyor ondan bu acı birde başımda dönen bizim şarkı mutluluk hediyem şarkımda senin olsun ey tanrım dayana bilirmiyim buna ben yardım et, çıkar onu aklmdan lütfen taşıyama bilirim düşerim birden nede güzel olmuşsun dur beyazlar içinde sen.
Sensizliği paylaşırım yanlız evimde yokmuş böyle bir acı ne yerde ne gökte attın imzanı kıydın ikimizede çektim kendimi sen mutlu ol dünya evinde ey tanrım dayana bilirmiyim buna ben yardım et çıkar onu aklımdan al lütfen taşıyamıya bilirim düşerim birden nede güzel olmuşsun dur beyazlar içinde sen.

Şarkımızı söylüyorum sakın ağlama kıyamamki sana benim olamasanda, hani sana o ilk canım diyişim varya, çınlasın kulağında her bu şarkı çaldğında sensizliği paylaşırım yalnız evimde yokmuş böyle bir acı ne yerde ne gökte attın imzanı kıydın ikimize çektim kendimi sen mutlu ol dünya evinde ey tanrım dayana bilirmiyim buna ben yardım et çıkar aklımdan al onu lütfen..

Rober Hatemo Beyaz Ve sen Sözleri

Rober Hatemo Beyaz Ve sen Sözleri


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 12 Mart 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 588 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler