Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Ramazan ve Sahur Sohbetleri

Ramazan ve Sahur Sohbetleri

Ramazan Sohbetleri ve Sahur

Ramazan ve Sahur Sohbetleri; mübarek Ramazan ayının yaklaşması nedeni ile anlam ve önem kazanmaya başladı. Fakat yıllardır ilk defa Ramazan ayı biraz buruk ve durgun geçeceğe benziyor. Malumunuz Korona virüs salgını nedeni ile insanlar evlerinden çıkamaz, sağa sola gidemez oldu. Bu nedenle geçmiş Ramazan günlerindeki gibi iftar davetleri ve Teravih Namazlarının olmayacağı su götürmez bir gerçek. Bin aydan daha hayırlı olduğu belirtilen bu mübarek aya ruhen ve bedenen kendimizi hazırlamamız, bolca tövbe ve istiğfar ederek tefekkür etmemiz önemlidir.

Korona virüs salgınının kendiliğinden ortaya çıkan bir salgın olmadığını, bu salgının arkasında İlahi bir güç olduğunu, ALLAH’ın takdiri ve rızası dışında hiç bir olayın gerçekleşemeyeceğini elbette tüm akıl sahipleri idrak etmelidir. Ramazan ve Sahur Sohbetleri insana huzur veren sohbetlerdir.

Ramazan Sohbetleri Anlam ve Önem Kazanıyor

Ramazan ayının gelmesi ile insanlar biraz daha geç saatlere kadar ayakta kalıyor. Sohbet odaları ve sohbet mekanlarına ilgi alakalı artmış gibi görünüyor. Nedeni ise insanlar saat 23 gibi yatıp da tekrar 1 de uyanmak yerine hiç uyumamayı tercih etmesinden dolayıdır. Uykuya dalan insanlar ramazan davulcusu ne kadar vurursa vursun uyanamıyor. Tabiri caizse top atsan uyanamıyorlar. Ramazan aylarında uyumak yerine chat odaları gibi chat mekanlarına girip eğlenerek muhabbet ederek zaman geçiriyorlar.

Ramazanda Sohbet Siteleri Canlanıyor

Kimileri bu şekilde anlattığım gibi zamanlarını geçiyor kimileri oyun oynayarak kimileri ise facebook ve sosyal paylaşım sitelerinde zaman geçirmektedir. Dikkat ettiyseniz arkadaşlar saydığım vakit geçirmek için tercih edilen her şey internet üzerinden ulaşılabilen seçenekler çağımız İnternet devri artık ve bizler sahurda sohbet odalarını asla kaçırmıyoruz çok güzel 3 4 saatlik bir aralıkta muhabbetler ediyor zamanın nasıl geçtiğini bilmeden sahuru ediyoruz. Hem bu sadece sahur içinde geçerli değil tabi ki Sahurdan sonra öğleye kadar uyunuyor büyük ihtimal ile tabi ki bu çalışmayan arkadaşlarımız için geçerli niyetli olan insanlar yine zaman geçirmek için chat odalarını tercih ediyor.

Güzel bir laklak ardından sofra hazırlamaktı iftara hazırlanmak derken saati geçiyoruz. Sizlerde bu tavsiyeye kulak verin ve bence bu zaman geçirme seçenekleri arasından en güzel olanı Hasret.Gen.Tr sohbet odaları olanı mutlaka tercih edin ve rahat bir ramazan ayı geçirin çok kolay bir şekilde iftarı etme garantisi var yani. Ramazan ve Sahur Sohbetleri sizlerle çok daha güzel olacaktır.

Ramazan Ve Sahur Sohbetleri

Ramazan Ve Sahur Sohbetleri

Admin 626
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı