Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Mobil İstanbul Chat Odaları

Mobil İstanbul Chat Odaları

Mobil İstanbul Sohbet Odaları

Mobil İstanbul chat odalarımıza hoş geldiniz sevgili dostlarım. İstanbul mega yani büyük bir kent, tarihte bu şehrimizin önemi çok büyük. Haçlıların hala bu güzel kentimizde gözleri var. Bir gün Konstantipolis bizim olacak diye sağda solda konuşuyorlar. Konuşmayla olmaz, bizler Fatih’in torunlarıyız, gelin maçanız sıkıyorsa İstanbul’u alın. Sevgili okuyucum şu an bu makaleyi okuduğuna göre İstanbul chat odalarımızdasın demektir. Amacımız İstanbul ve çevresindeki tüm chat ve sohbet tutkunlarını Hasret.Gen.Tr sitemizde bir araya getirmektir.                 

Mobil sohbet odaları sizinde beğeninize hizmet edecek şekilde dizayn edilmiştir. Kolay kullanımı rahat sohbet ortamı, samimi dostluklar sizinde uzağınızda değil. Size düşen oradaki ortama girmek, orada yer edinmek. İstanbul iki kıtayı birleştiren şehir Asya ve Avrupa kıtalarını birleştirir.                                     

Dünyanın en eski şehridir İstanbul öyle eski bi medeniyet barındırıyor tarihinde. ‘Yeditepe İstanbul’, Samatya ve Haseki Külliyesi, Sarayburnu, Topkapı Sarayı, Nurosmaniye Camii ve Cağaloğlu, Ayasofya Çemberlitaş, Beyazıt ve Süleymaniye Camileri, Fatih ve zeyrek Kilise Camileri, Fener ve Rum Liseleri, Edirnekapı ve Tekfur Sarayı Yeditepe yi ifade eder.                                                               

  İstanbul mobil sohbet odaları tek bi adreste toplanıyor orda sosyalleşiyor. En kalabalık şehridir İstanbul bu kalabalık arasında kendini yalnız hissettiğinde tek adres sizin her daim yanı başınızda.

Marmara bölgesinin nadide, tarihi şehri sohbet odalarında bölgenizin insanları ile sohbetin en güzel halini yaşayabilirsiniz.             

Türkiye’nin en kalabalık şehrinin Marmara ve  Karadeniz’e kıyısı bulunur. Coğrafi açıdan ne kadar, stratejik bi durumda olduğunun kanıtıdır, bu kıyılar. İki bölge halkının birleştiği, şehrin sohbet ortamı birleştirici ortamı İstanbul sohbet odalarıdır.

 İstanbul iklimi Karadeniz ve Akdeniz iklimlerinin karışımıdır. İki bölgenin iklimini barındırır. Tarihin en eski medeniyet şehri. Bu konuyuda değinmeden olmaz gibi. İstanbul şehrinin tarihi diger adları şunlardır: Nova Roma,Stanpoli, Dersaadet, Asitane, Makarıı Saltanat, Byzantion, Darülhilafe, Konstantinopolis eski adları bile göz kamaştıran güzellikte İstanbul.

Nasıl bir kültüre sahiplik etmiş eski tarihi nasıl barındırmış adlarının ihtişamında gözler önüne seriyor.

Mobil sohbet odalarında sizlerde İstanbullular ile sohbet etmek onlarla tanışmak istiyorsanız, buluşma noktanız sizi beklemekte. Zaman kaybetmeden yer edinin. İstanbul ili adına ilgi çekici bi sürü yazı vardır.

Biz sizler için en önemli bir kaç ayrıntıyı seçip paylaştık. Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Yorumlarınızı bekliyoruz. İstanbul sohbet adına aradığınız her nokta sizle olacaktır. Sohbetin en güzel hali, sizde bizimle olun.

Admin 564
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı