Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Erzurum Sohbet

Erzurum Sohbet

Erzurum Sohbet

– Kaliteli bir sohbet sitesi olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz Erzurum Sohbet Sitesi sayesinde yeni kişilerle tanış! Ücretsiz bir çok sohbet sitesi oluşmakta bizler burada seviyeli bir Muhabbet sitesi kurmak için çabaladık uğraştık kazandık, sizleri bekliyor olacağız bugün sizlere yine bir şehir makalesi ile baş başa bırakmak istiyorum. Erzurum Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel bir şehir ve sizlerin ziyaretlerini bekliyor Kültürü, güzelliği insanların sıcak kanlılığı zaten Erzuruma gitmemek için, zor tutuyoruz kendimizi gerçekten öyle, peki Erzurum Hakkında Sizlere bilgi vermek istiyorum,
Erzurum Nüfusu kaç geçtiğimiz yıla göre : 5.786 azalmış vede 762.062 olmuştur ve bu nüfus yapılan detaylı araştırmalara göre ise : 379.893 erkek ve 382.169 kadından oluşmaktadır yüzde olarak ise: %49,85 erkek, %50,15 kadın olarak bilinmekte peki Erzurum ilçeleri Toplam 20 tane ilçesi bulunmakta bunlar : Aşkale Aziziye Çat Hınıs Horasan İspir Karaçoban Karayazı Köprüköy Narman Otlu Olur Palandöken Pasinler Pazaryolu Şenkaya Tekman Tortum uzundere Yakutiye ve bir çok güzel yerleri bulunmakta olan şehrimiz sizlerin ziyaretlerini beklemekte peki gerçekten çok güzel yerleri var, gidip mutlaka görmek gerekiyor iş imkanları oldukça kısıtlı ama yine insanlar yaşamayı beceriyorlar helal olsun diyorum son olarak sizlere Erzurum Tarihi yerler den bahsetmek istiyorum : Çifte Minareli Medrese + Yakutiye Medresesi + Üç Kümbetler + Lala Mustafa Paşa Camisi + Çifte Minareli Medrese + Caferiye Cami + Mehmet Zahid Kotku Cami + Erzurum Boyahane Camii + ve bir çok güzel yerleri oluşmuştur ve sizlerin ziyaretlerini bekliyorlar, haydi Erzurum Hakkında bildiklerim bu kadar. şimdi sizleri Ücretsiz bir chat sitesine davet etmek istiyorum.

Erzurum Sohbet Odaları

– Ücretsiz olarak katılım sağlamak sizlerle birlikte sohbet etmek istiyoruz ve sizleri aramızda görmek istiyoruz Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla birlikte sohbet etmek eğlenceli bir chat sitesinde burada gönlünüzce bedava eğlenmek ister misiniz? o zaman sizleri aramızda görmek istiyoruz kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz. vede burada güzel bir arkadaşlıklara vesile olabilirsiniz, eğlenceli olarak burada güzel deli dolu saatler geçire bilrisiniz.

Erzurum Sohbet

Erzurum Sohbet

Admin 689
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı