Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Sözleri

– Mükemmel bir ses, vede mükemmel bir yorum, Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz gerçekten çok güzel bir şarkı.

Sohbet Odaları Hani bir şey itiraf ediyimmi ? ben bu kadına aşığım, sesine yorumlarına, mükemmel bir ses, ve dinlediğim zaman gözlerim dolu dolu oluyor bir çok şarkısını beğeniyorum, ama Çokmu gördünüz Parçası beni çok derinden etkiliyor, ben bu şarkıyı sizler için kendi sitemde paylaşmak istedim. Hem şarkı dinleyip hem sohbet etmek oldukça kolaydır. Üstelik seviyeli sohbet yapmak tamamen bedavadır. Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Şarkı Sözleri şarkılar dinle chat yap.

Ebru Gündeş Çok mu Gördünüz


Beni Sevdiğimden Ayıran Eller bana bu sevgiyi çok mu gördünüz, beni sevdiğimden ayıran eller, bana bu sevgiyi çok mu gördünüz, ömrümde bir defa yüzüm gülmüştü bir kere gülmeyi çok mu gördünüz? çokmu gördünüz çok mu gördünüz, ne zararım vardı benim sizlere, suçum neydi benden ne istediniz gözünüz mü kaldı mutluğumda? bir kere gülmeyi çok mu gördünüz, çok mu gördünüz çok mu gördünüz, ne zararım vardı benim sizlere suçum neydi benden ne istediniz, gözünüz mü kaldı mutluğumda bir kere gülmeyi çok mu gördünüz, çok mu gördünüz çok mu gördünüz..

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Şarkı Sözleri Burada

Benim de hakkımdı sevmek sevilmek yalnızlık ne demek bilirmisiniz benimde hakkımdı sevmek sevilmek yalnızlık ne demek bilirmisiniz, onunla bağlaydım ben bu hayata, bana yaşamayı çok mu gördünüz çok mu gördünüz, çok mu gördünüz, ne zararım var dı benim sizlere, suçum neydi benden ne istediniz, gözünüz mü kaldı mutluluğumda, bir kere gülmeyi çok mu gördünüz, çok mu gördünüz çok mu gördünüz ne zararım vardı benim sizlere suçum neydi benden ne istediniz, gözünüz mü kaldı mutluğumda, bir kere gülmeyi çok mu gördünüz çok mu gördünüz ? çok mu gördünüz..

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Şarkı Sözleri

Admin 870
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı