Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Şarkı Sözleri


Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Sözleri

– Mükemmel bir ses, vede mükemmel bir yorum, Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz gerçekten çok güzel bir şarkı.

Sohbet Odaları Hani bir şey itiraf ediyimmi ? ben bu kadına aşığım, sesine yorumlarına, mükemmel bir ses, ve dinlediğim zaman gözlerim dolu dolu oluyor bir çok şarkısını beğeniyorum, ama Çokmu gördünüz Parçası beni çok derinden etkiliyor, ben bu şarkıyı sizler için kendi sitemde paylaşmak istedim,

Ebru Gündeş Çok mu Gördünüz


Beni Sevdiğimden Ayıran Eller bana bu sevgiyi çok mu gördünüz, beni sevdiğimden ayıran eller, bana bu sevgiyi çok mu gördünüz, ömrümde bir defa yüzüm gülmüştü bir kere gülmeyi çok mu gördünüz? çokmu gördünüz çok mu gördünüz, ne zararım vardı benim sizlere, suçum neydi benden ne istediniz gözünüz mü kaldı mutluğumda? bir kere gülmeyi çok mu gördünüz, çok mu gördünüz çok mu gördünüz, ne zararım vardı benim sizlere suçum neydi benden ne istediniz, gözünüz mü kaldı mutluğumda bir kere gülmeyi çok mu gördünüz, çok mu gördünüz çok mu gördünüz..

Benim de hakkımdı sevmek sevilmek yalnızlık ne demek bilirmisiniz benimde hakkımdı sevmek sevilmek yalnızlık ne demek bilirmisiniz, onunla bağlaydım ben bu hayata, bana yaşamayı çok mu gördünüz çok mu gördünüz, çok mu gördünüz, ne zararım var dı benim sizlere, suçum neydi benden ne istediniz, gözünüz mü kaldı mutluluğumda, bir kere gülmeyi çok mu gördünüz, çok mu gördünüz çok mu gördünüz ne zararım vardı benim sizlere suçum neydi benden ne istediniz, gözünüz mü kaldı mutluğumda, bir kere gülmeyi çok mu gördünüz çok mu gördünüz ? çok mu gördünüz..

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Şarkı Sözleri


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 03 Şubat 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 344 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler