Ahmet Kaya Kum Gibi Sözleri


Ahmet Kaya Kum Gibi Sözleri

Ahmet Kaya Kum Gibi Sözleri

Chat sohbet sitesinde sizler için hazırladığımız şarkı sözleri bölümü : Ahmet Kaya Kum Gibi Sözleri Ücretsiz olarak sohbet sitesine sizlerde giriş yapabilirsiniz, bedava sohbet etmek vede burada kullanıcılarımızla birlike keyifli bir chat yapmak için https://www.hasret.gen.tr Sohbet’e Gir bölümünden nick yazarak giriş yapabilirsiniz ALLAH Rahmet eylesin Ahmet baba.. Senin şarkılarınla büyüdük senin şarkılarınla büyütüceğiz yeni nesillere senin şarkılarını ezberletiyoruz emin ol Emanetine iyi bakıyoruz.. bugün böyle gezinirken video kanalında, Ahmet Kaya çıktı Karşıma ve o sözleri sizlerle paylaşmak istedim.

Ahmet Kaya Kum Gibi

Martılar Ağlardı çöplüklerde biz seninle gülüşürdük Martılar Ağlardı Çöplüklerde biz seninle gülüşürdük Şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan Sevişirdik.. Şehirlere Bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik.. Acımasız olma Şimdi bu kadar Dün Gibi Dün gibi Çekip gitme Bırak ta Sarılayım ayaklarına kum gibi kum gibi ezip geçme. Acımasız olma Şimdi bu kadar dün gibi dün gibi Çekip gitme Bırak ta dolanayım ayaklarına kum gibi kum gibi Ezip geçme.

Son bahar damlardı damlarımıza biz seninle sarardık Son bahar damlardı damlarımıza biz seninle sarardık Aydınlansın diye şekilli yüzler biz durmadan savaşırdık şekilli yüzler. biz durmadan savaşırdık Açımasız olma şimdi bu kadar dün gibi dün gibi çekip gitme bırakta sarılayım ayaklarına kum gibi kum gibi Ezip geçme.Ahmet Kaya Kum Gibi Sözleri

Ahmet Kaya Kum Gibi Sözleri


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 14 Mart 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 1058 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler