Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Ahmet Kaya Kum Gibi Sözleri

Ahmet Kaya Kum Gibi Sözleri

Ahmet Kaya Kum Gibi Sözleri

Chat sohbet sitesinde sizler için hazırladığımız şarkı sözleri bölümü : Ahmet Kaya Kum Gibi Sözleri Ücretsiz olarak sohbet sitesine sizlerde giriş yapabilirsiniz, bedava sohbet etmek vede burada kullanıcılarımızla birlikle keyifli bir chat yapmak için https://www.hasret.gen.tr Sohbete Gir bölümünden nick yazarak giriş yapabilirsiniz ALLAH Rahmet eylesin Ahmet baba.. Senin şarkılarınla büyüdük senin şarkılarınla büyüteceğiz yeni nesillere senin şarkılarını ezberletiyoruz emin ol Emanetine iyi bakıyoruz.. bugün böyle gezinirken video kanalında, Ahmet Kaya çıktı Karşıma ve o sözleri sizlerle paylaşmak istedim.

Ahmet Kaya Kum Gibi

Martılar Ağlardı çöplüklerde biz seninle gülüşürdük Martılar Ağlardı Çöplüklerde biz seninle gülüşürdük Şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan Sevişirdik.. Şehirlere Bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik.. Acımasız olma Şimdi bu kadar Dün Gibi Dün gibi Çekip gitme Bırak ta Sarılayım ayaklarına kum gibi kum gibi ezip geçme. Acımasız olma Şimdi bu kadar dün gibi dün gibi Çekip gitme Bırak ta dolanayım ayaklarına kum gibi kum gibi Ezip geçme.

Son bahar damlardı damlarımıza biz seninle sarardık Son bahar damlardı damlarımıza biz seninle sarardık Aydınlansın diye şekilli yüzler biz durmadan savaşırdık şekilli yüzler. biz durmadan savaşırdık Açımasız olma şimdi bu kadar dün gibi dün gibi çekip gitme bırakta sarılayım ayaklarına kum gibi kum gibi Ezip geçme.

Ahmet Kaya Kum Gibi Sözleri

Ahmet Kaya Kum Gibi Sözleri

Admin 3062
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı